Aktywnie spędzony czas na dziecięcym przyjęciu urodzinowym zapewnią atrakcje w sali zabaw czy rodzinnym parku rozrywki. W placówkach można skorzystać z pomocy animatorów, którzy zajmują dzieci przeróżnymi aktywnymi grami, angażując w zabawy taneczne czy wspólne śpiewanie. Oryginalnym pomysłem na urodziny są wyścigi na torze kartingowym, gdzie maluchy poznają smak zdrowej rywalizacji, a przy okazji będą się wspaniale bawić.

Bilet do rodzinnego parku rozrywki na prezent urodzinowy

Pomysły na  upominek dla niego i prezent dla niej w prezentmarzen.com są inspiracją do zapewnienia dziecku niezapomnianego dnia urodzin. Wyjątkowe przeżycia dla najmłodszych zagwarantuje wyjazd do rodzinnego parku rozrywki. Na terenie wesołego miasteczka, oprócz licznych kolejek, karuzel i placów zabaw, pracują doświadczeni animatorzy. Pracownicy chętnie zajmują się dziećmi, organizując im czas w sposób kreatywny i aktywny. Maluchy mogą brać udział w licznych konkursach sprawnościowych lub wokalnych, zabawach tanecznych czy wyścigach grupowych.

Sala zabaw dla dzieci

Urodziny na sali zabaw to pomysł na aktywny wypoczynek dla maluchów. Na terenie placówki na dzieci czekają baseny z piłkami, dmuchane zamki do skakania, zjeżdżalnie, klocki z pianki, bujane pojazdy, automaty do gier, labirynty czy ścianka wspinaczkowa. Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia z animatorem, a także tematycznej imprezy. Maluchy mogą przebrać się w kostiumy a urodziny mogą odbywać się w tematyce, np. zwierząt, rycerzy i księżniczek czy kosmosu. Atrakcją dla najmłodszych będzie również malowanie twarzy czy kręcenie kolorowych baloników. Na teren sali można zabrać ze sobą duże arkusze papieru oraz flamastry i kredki. Każde dziecko musi zostać obrysowane na pergaminie, a następnie samodzielnie narysować swój własny portret. Przyjemną zabawą dla maluchów jest również gra w ciepło i zimno. Uczestnicy zabawy chowają przed jednym dzieckiem dowolny przedmiot, a następnie nakierowują go na niego słowem „ciepło” – gdy będzie się do niego zbliżać oraz „zimno” – gdy za bardzo się od niego oddali.

Jazd na gokartach

Tor kartingowy daje niepowtarzalną okazję do zabawy w wyścigi.  Bezpieczne gokarty dostępne są już dla maluchów od 4. roku życia. Wyjątkowa impreza w wyścigowym klimacie to sposób na aktywne spędzenie czasu na dobrej zabawie. Po odbytym wyścigu dziecko, które otrzymało najlepszy czas może otrzymać nagrodę niespodziankę, np. w postaci czegoś słodkiego lub innego symbolicznego upominku przygotowanego przez pozostałe dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here