Aquafilling - innowacyjny sposób na większe piersi

Powiększanie biustu to jeden z zabiegów upiększających, który staje się coraz bardziej popularny wśród kobiet. Często kobiety nie są zadowolone z ich rozmiaru naturalnego, ale też spowodowanego karmieniem piersią czy utratą jędrności. Jest sporo różnych typów zabiegów, które pozwalają zmienić rozmiar piersi. Im bardziej nieinwazyjny, tym lepiej. Jednym z nich jest zabieg aquafilling.

Nieoperacyjne powiększanie piersi

Zabieg aquafilling to jest mało inwazyjna metoda powiększania piersi. Aquafilling bodyline to jest innowacyjny preparat wypełniający, żel, który składa się z 98% z soli fizjologicznej, a w 2% z poliamidu. Można za jego pomocą nie tylko zmienić rozmiar piersi, ale również je wymodelować, poprawić ich kształt i zrobić ich korektę. Dzięki aquafilling powiększanie biustu to niechirurgiczny sposób na piękniejsze piersi i zwiększenie pewności siebie poprzez zmianę wyglądu. Mimo tego, że zabieg jest nieszkodliwy, lekarze często stosują znieczulenie miejscowe skóry, a także dodaje go do preparatu, aby zwiększyć komfort każdej pacjentki. Są dwa sposoby wstrzykiwania aquafilling do powiększania biustu – za pomocą igły lub specjalnej kaniuli. Ryzyko wystąpienia urazów jest minimalne. Dzięki aquafilling powiększanie biustu jest łatwiejsze nie tylko dla pacjentek, ale też dla lekarzy. Zabieg trwa tylko 1,5 godziny.

Jakie daje aquafilling efekty?

Pacjenta zdecydowanie będzie zadowolona. Przede wszystkim z tego powodu, że nie będzie miała robionych nacięć, które będą później długo się goiły. Mogą występować tylko niewielkie obrzęki, ale o konsekwencjach zabiegu na pewno powiadomi nas lekarz. Do tego, powiększone piersi za pomocą aquafilling wyglądają bardzo naturalnie. Aquafilling efekty daje bardzo zadowalające. Utrzymują się one przez 5 lat. Można je już zobaczyć tydzień po zabiegu. Piersi wyglądają naturalnie, mają ładniejszy kształt, są jędrne – czyli dają wszystko to o czym marzy pacjentka, która decyduje się na zabieg. Aquafilling efekty daje również pod tym względem zadowalające, że po zabiegu nie ma żadnych śladów. Nikt nie zobaczy na nagich piersiach, że zabieg był robiony. Jeśli nie wie jaki rozmiar piersi miały wcześniej oczywiście. Ważna kwestia po zabiegu dotyczy aktywności – po 24 godzinach już można normalnie funkcjonować. Aquafilling powiększanie biustu jest dobrą alternatywą dla powiększania operacyjnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here