Dom powinien się dobrze prezentować zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Często jednym z ostatnich wyborów elementów domu jest odpowiednia brama garażowa. Tutaj też dokładamy wszelkich starań, aby świetnie pasowała do całości – zajmuje w końcu dość spory obszar zewnętrznych ścian. Jedną z dostępnych na rynku bram jest brama segmentowa, która idealnie sprawdzi się w domu z garażem. Poznajmy jej wady i zalety. Dla garażu w domu – brama segmentowa
Brama segmentowa to najlepszy wybór dla garażu znajdującego się w bryle domu o niedużym podjeździe (nie jest potrzebne pozostawienie miejsca na ruch skrzydła). Dzięki dobrej izolacyjności i akustyczności świetnie sprawdzi się dla domu z garażem. Bogaty wachlarz wzorów, kolorów i materiałów, z których produkowane są bramy segmentowe sprawia, że klient może idealnie wybrać taki model, który świetnie wkomponuje się w aranżację.

Minusy bram segmentowych
W przypadku bram segmentowych zdecydowanie więcej jest zalet niż minusów. Jak już wspomnieliśmy – wiele wzorów, dobra izolacja i brak konieczności długiego podjazdu zachęcają do wyboru tego rodzaju bramy. Uciążliwa natomiast może być potrzeba pozostawienia miejsca na ścianie lub pod sufitem (w celu zamontowania prowadnic).

www.skandynawskieinspiracje.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBrak rezerwacji
Następny artykułCiekawa oferta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here