Cichy odkurzacz wodny - dobry wybór?

Zapewnienie czystości czasem bywa sporym wyzwaniem, jednak kiedy wnętrze już lśni odczuwa się dumę. Prawdziwym osiągnięciem jednak jest, gdy po sprzątaniu powietrze jest idealnie nawilżone i można z łatwością odetchnąć świeżością. Z tego właśnie powodu wymyślono odkurzacze wodne.

Dlaczego odkurzacz wodny może być przydatny?

Cichy odkurzacz wodny, takie jak model marki Rainbow, mają funkcje odkurzacza oraz filtra wodnego, przez co nadają się do czyszczenia wielu powierzchni – a przy tym cechują się wysoką skutecznością.

Z pomocą odkurzacza wodnego da się oczyścić dywany i podłogę, a także meble tapicerowane, materac, czy zasłony, natomiast później używać urządzenia jako nawilżacza powietrza. Wszystko odbywa się bardzo cicho, co jest kluczowe, kiedy w domu są małe dzieci, które przecież źle reagują na wszelkie hałasy i powinno ograniczać się przy nich ilość nieprzyjemnych dźwięków. Większość z nas nie lubi zresztą głośno pracujących sprzętów domowych, które wprost odstraszają od wykonywania różnych obowiązków. W przypadku cichych odkurzaczy natomiast sprzątanie staje się przyjemnością, a reszta domowników może relaksować się bez zakłóceń.

Czy taki odkurzacz poradzi sobie z całym brudem?

Dzięki wyposażeniu w mocny silnik nawet najdłuższe sprzątanie będzie całkowicie owocne. Nawet używanie go na najwyższej mocy nie sprawi, że coś się przegrzeje. Można zatem sprzątnąć dokładnie całe mieszkanie, a pomagają w tym dodatkowo również dołączone akcesoria, dzięki którym można m.in.:

czyścić podłogi i ściany;

– usuwać kurz z roślin, parapetów i żyrandoli;

czyścić dywany, materace, sofy, meble tapicerowane, poduszki;

– docierać nawet w wąskie szczeliny;

jonizować, a także aromatyzować powietrze (wystarczy dodać kilka kropel olejku eterycznego do zbiornika);

– usuwać zanieczyszczenia z zewnętrznych spirali lodówek.

Taki odkurzacz jest polecany osobom chorującym na alergie i astmę ze względu na to, że z jego pomocą skutecznie można pozbyć się alergenów.

Dlaczego cichy odkurzacz wodny jest aż tak skuteczny?

Nowoczesna technologia zastosowana w takim rodzaju odkurzacza sprawia, że separator obraca wodę nawet do 32 000 razy na minutę, przez co cząstki zanieczyszczeń zbierają się w specjalnym pojemniku. Dodatkową skuteczność stanowi zastosowanie drobnego filtra HEPA. Dzięki takim innowacjom możliwe stało się wyeliminowanie właściwie w 100 procentach sierści, pyłków, kurzu i wszelkich innych zbierających się w pomieszczeniu zanieczyszczeń.

Dzięki zastosowaniu wody, cały kurz oraz zapachy zostają pochłonięte, a wnętrze na długo pozostanie świeże i czyste. Warto też wspomnieć, że podczas sprzątania człowiek nie zmęczy się aż tak, ponieważ specjalny system sterowania gwarantuje, że nie trzeba się schylać, aby ustawić moc, czy włączyć urządzenie.

Cichy i wydajny odkurzacz wodny może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które wymagają czegoś więcej od swojego odkurzacza i lubią czuć świeżość w mieszkaniu. Każdy, kto marzy o przyjemnym i skutecznym sprzątaniu powinien, podczas wyboru następnego odkurzacza, zwrócić uwagę na ciche wodne urządzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here