prezent
fot: pixabay.com

Wybór prezentu dla nastolatki to nie lada sztuka. Nie ma chyba bardziej wymagających i krytycznych konsumentów.

Zobacz też: http://sekundaminuta.pl/co-kupic-nastolatce-z-okazji-urodzin/

Dzieci wchodząc w okres dojrzewania coraz bardziej się usamodzielniają, zaznaczają swoją autonomię. Sa też bardziej skryte i co tu dużo mówić, preferują kontakt z rówieśnikami. Trudno więc nam nadążyć za ich zainteresowaniami, marzeniami. Jak wybrać prezent dla kogoś, kto tak niewiele nam mówi o swoich sprawach? Ryzyko nietrafionego prezentu jest duże. Warto więc postawić na podarki o uniwersalnym charakterze, powszechnie lubiane czy tez takie które pozostawiają nastolatkowi ostateczny wybór.

Voucher do sklepu odzieżowego

Każda nastolatka na pewno ucieszy się z karty podarunkowej do ulubionego sklepu z ubraniami. W tym okresie dziewczyny zwracają szczególna uwagę na swój wygląd i każdy nowy ciuch to okazja do pochwalenia się przed rówieśnikami. Dodatkowa zaleta tego rozwiązania jest pozostawienie ostatecznego wyboru solenizantce, która z pewnością doceni ten gest. Nie ma nic bardziej frustrującego niż całkiem nietrafiony prezent ubraniowy. Jeśli trudno nam nadążyć za młodzieżowymi trendami, nie róbmy tego na siłę. 

Jeśli nasza solenizantka wyjątkowo nie należy do osób, które lubią się stroić, możemy wykupić bon podarunkowy do kina, sali rozrywki z trampolinami czy na ulubione zajęcia, związane z jej pasją. Oferta różnych instytucji jest pod tym względem bardzo bogata.

Gadżet z uroczym kociakiem 

Dobrym wyborem będzie tez gadżet z uroczym kociakiem o imieniu Pusheen, którego pokochali internauci. Nastolatki oszalały na jego punkcie. Na rynku znajdziesz duży wybór akcesoriów z motywem tego sympatycznego kociaka – plecaki, piórniki, pamiętniki, przybory piśmiennicze, a nawet ubrania. Z pewnością ucieszy solenizantkę.

Torebka lub portfel

Nastolatka to mała kobietka, dlatego na pewno doceni również typowo damskie dodatki jak torebka czy portfel. Powinnismy jednak zrobić pewne rozeznanie, co jest obecnie hitem wśród nastolatek. Dużą popularnością cieszą się ostatnio niewielkie materiałowe plecaki na cienkich sznurkach. Z wyglądu przypominają dawne worki na zajęcia gimnastyczne. Możemy zamówić uszycie takiego plecaka z tkaniny z ulubionym motywem solenizantki.  

Przeczytaj tez: http://cowmiescie.pl/sposoby-na-porzadek-w-kuchni/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here