Nie lubisz przepłacać? Jeśli masz konsolę i lubisz grać na niej z innymi osobami, na pewno wiesz, że wykupienie abonamentu PlayStation Plus to niemały wydatek. Teraz cena to aż 240 złotych za rok! Są jednak sposoby na to, żeby zapłacić mniej.

Dzięki abonamentowi PlayStation Plus gracz uzyskuje szereg dodatkowych korzyści – to nie tylko możliwość grania w trybie multiplayer, czyli wieloosobowym on-line, ale również darmowe gry co miesiąc oraz obniżki w oficjalnym sklepie PlayStation. Wobec tego wykupienie abonamentu może zwrócić się bardzo szybko.

Aktualnie za PlayStation Plus doładowanie musimy zapłacić 33 złote za 1 miesiąc, 100 złotych za 3 miesiące, a za cały rok 240 złotych. Najbardziej opłaca się ostatnia opcja, ponieważ wtedy za 1 miesiąc grania zapłacimy tylko 20 złotych.

Gdzie kupić doładowanie?

Wykupienie doładowania możliwe jest na kilka sposobów – on-line albo w sklepach stacjonarnych. Przez internet doładowanie zakupimy na stronie internetowej PlayStation, w oficjalnym sklepie konsoli – musimy jednak pamiętać o tym, że do zapłaty potrzebna nam będzie karta kredytowa albo debetowa. Możemy też wykorzystać specjalne systemy płatności z doładowaniem przelewem, ale musimy zrobić przelew z własnego konta.

Osoby, które nie chcą korzystać z tej metody, mogą kupić PlayStation Plus doładowanie w sklepach stacjonarnych – z grami, elektroniką, a nawet w niektórych sklepach z prasą oraz w marketach. Wtedy za zakupy płacimy gotówką albo kartą i otrzymujemy kod, który potem wpisujemy na swoje konto i tak aktywujemy abonament Plus.

Jednak nie musimy wychodzić z domu, aby go uruchomić. Druga opcja to skorzystanie ze specjalnych serwisów internetowych sprzedających doładowania – dzięki nim możemy zapłacić za zakupy szybkim przelewem i kod otrzymujemy nawet w parę minut po dokonaniu zapłaty. Tego rodzaju serwisy organizują często różne promocje dla sowich klientów – dzięki nim za zakup możemy zapłacić jeszcze mniej niż w oficjalnym sklepie PlayStation. Obniżki sięgają nawet do 20% na doładowaniu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here