Każdy z mieszkańców Katowic, jak i praktycznie całej kuli ziemskiej, ma pewien problem, który psuje mu humor i przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, przyprawiając o wiele kompleksów. Warto jednak wyjść naszym problemom naprzeciw i zamiast cierpieć z ich powodu, postarać się je zwalczyć. Tym bardziej, że dzisiejsza medycyna estetyczna zna wiele sposobów, które pomogą nam skutecznie poradzić sobie z wieloma problemami.

Kłopoty z nadmiernym owłosieniem

Bardzo wiele osób obecnie ma kompleksy z powodu nadmiernego owłosienia ciała. Warto bowiem podkreślić, że obecnie zdecydowanie za modne i higieniczne uznawany jest brak owłosienia. Co więcej – trend ten dotyczy także panów. Mocne owłosienie na nogach, plecach, rękach czy klatce piersiowej zdecydowanie nie jest pożądane. Trzeba jeszcze zaznaczyć, że różne możemy mieć problemy z włosami. Czasami chodzi o to, że włoski są za grube i za ciemne, a przez to bardzo widoczne. Niektórzy także skarżą się na to, że jest ich za dużo albo że za szybko odrastają. Czy jest jakaś metoda, która pomoże nam we wszystkich wymienionych wyżej przypadkach?

Depilacja laserowa – najlepsza metoda!

Oczywiście, że tak – tą metodą jest bowiem depilacja laserowa! Co trzeba o niej wiedzieć to fakt, że epilacja laserowa umożliwia nam gładkie, piękne ciało! Co więcej jest to metoda bezpieczna oraz w zasadzie bezbolesna – w trakcie zabiegu możemy jedynie odczuwać leciutkie ukłucia. Co jeszcze musimy wiedzieć o tym zabiegu?

1) Ile trwa depilacja laserowa?

Jest on zależny od powierzchni, jak poddajemy działaniu lasera. Standardowo jednak nie powinien przekraczać 30 minut.

2) Jakie partie ciała można poddać depilacji laserowej?

Otóż w zasadzie każdą. Najczęściej oczywiście depilowane laserowo są nogi, ręce, pachy, okolice bikini oraz plecy czy klatka piersiowa. Można poddać depilacji także inne okolice, jak twarz, pośladki itd.

3) Ile zabiegów jest potrzebnych?

To jest bardzo indywidualna kwestia. Zazwyczaj wymagane jest około 4- 6 zabiegów. Niemniej jednak czasem wystarczy mniej, zaś bywają także przypadki, choć rzadkie, w których konieczna jest większa ilość zabiegów.

4) Czy jest to zabieg bezpieczny?

Depilacja laserowa jest uznawana za zabieg jak najbardziej bezpieczny. Oczywiście mogą zdarzyć się powikłania, jednak występują one bardzo rzadko.

5) Czy epilacja laserowa jest bolesna?

Nie powinna. Czasami możemy odczuwać lekkie ukłucia, uczucie przypominające gorącą kropelkę na skórze, jednak to zdarza się rzadko. Do zabiegu depilacji stosowany jest specjalny żel, minimalizujący te nieprzyjemne doznania.

Depilacja Katowice – gdzie wykonać?

Jak zatem widać depilacja laserowa to bardzo opłacalny i skuteczny zabieg. Gdzie najlepiej jest go wykonać, jeśli jesteśmy z Katowic i okolic? Oczywiście najlepszym gabinetem medycyny estetycznej jest tutaj LipoLine. Pracują tu bowiem doświadczeni specjaliści, zaś sam sprzęt jest wysokiej jakości. Na dodatek spotkamy się tam z wieloma korzystnymi promocjami. Depilacja Katowice w LipoLine to gwarancja satysfakcji z efektu i bezpieczeństwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here