Depilacja laserowa

Włoski porastają większość naszego ciała. Jednak nie u każdego są tak samo widoczne. Wpływ na to ma nie tylko ich kolor, ale również intensywność wzrostu. Najczęściej najbardziej owłosionymi częściami ciała są: pachy, nogi, okolice bikini. W wielu przypadkach u kobiet dochodzi jeszcze niechciany zarost pojawiający się nad górną wargą. Jak pozbyć się takich włosków?

Depilacja laserowa – trwałe efekty

Nie ma wątpliwości, że każda osoba, która boryka się z nadmiernym owłosieniem zapoznała się już z wieloma metodami, które miałyby je usunąć. Będą to na pewno sposoby do wykonania w domu, czyli zastosowanie tradycyjnej maszynki do golenia, kremu do depilacji, pęsety, depilatora lub plastrów z woskiem. Ten ostatni zabieg z wykorzystaniem wosku możliwe, że wykonywała w gabinecie kosmetycznym. Efekty? Zazwyczaj nie trwają dłużej niż kilka tygodni i to tylko w przypadku depilatora i właśnie wosku. Po zgoleniu włosów maszynką jedno lub wielorazową można cieszyć się gładką skórą przez około dwa dni i to tylko wtedy, gdy tempo wzrostu włosów jest naprawdę wolne. Kolejnym krokiem, po wykorzystaniu już możliwości domowej depilacji przychodzi zainteresowanie tematem urządzenia laserowego. To właśnie metoda laserowa jest jedyną, która daje trwałe efekty. Mowa tutaj bowiem o całkowitym wyeliminowaniu problemu owłosienia i to z wybranej części ciała.

Depilacja laserowa w profesjonalnym salonie

Jak dokładnie wygląda zabiegi i gdzie go można wykonać? Otóż depilacja laserowa to seria zabiegów wykonywanych między innymi w https://salonpieknecialo.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/. Na wizytę należy przyjść około pięciu, sześciu razy. Każda z nich będzie trwała zaledwie kilkanaście minut. Czas ten jednak może ulec zmianie w zależności od tego, jaka partia ciała jest poddawana działaniu lasera. Przed zabiegiem kosmetyczka przeprowadza krótką ankietę na temat stanu zdrowia, by wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Następnie do wybranego miejsca np. pachy zostaje przystawiona głowica lasera. Raz przy razie kosmetyczka wystrzeliwuje wiązkę laserową, która trafia w strukturę włosa. W tym czasie osoba znajdująca się na fotelu ma oczy przysłonięte specjalnymi okularami. Efekty? Całkowite zniszczenie włosów, które zaczynają wypadać i spowalniają wzrost. Po kolejnych wizytach można zauważyć ograniczenie liczby pojawiających się włosków, a po dłuższym czasie całkowicie przestają odrastać. Nie ma więc wątpliwości, że jest to zabieg godny polecenia, ponieważ całkowicie likwiduje problem owłosienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here