Jakiś czas temu przyjaciółka gorąco poleciła mi dietę 1000 kcal. Muszę się przyznać, że nigdy wcześniej nie słyszałam o tej metodzie odchudzania. Okazało się, że zasada jest teoretycznie naprawdę bardzo prosta! Otóż chodziło o to, żeby każdego dnia nie zjeść więcej niż 1000 kcal. Ważne jest również to, że nie można stosować tej diety zbyt długo. Daje ona naprawdę zadowalające efekty, ale nie jest zbyt zdrowa dla naszego organizmu. Starałam się więc, by jeść wyłącznie wartościowe produkty każdego dnia. Postanowiłam, że zgodnie z zaleceniami doświadczonej przyjaciółki przeznaczę na każdy posiłek określoną liczbę kcal:
1. Śniadanie- 250 kcal
2. Drugie śniadanie- 100 kcal
3. Obiad- 350 kcal
4. Podwieczorek- 100 kcal
5. Kolacja- 200 kcal
Zdarzało się również, że zamieniam kolejność podwieczorku z kolacją w zależności od mojego samopoczucia. Stosuję tę dietę od 2 miesięcy. Nie przerwałam jej, ponieważ czuję się naprawdę świetnie. Dotychczas schudłam 6 kg i widzę, że to jeszcze nie koniec.

Polecam dietę wszystkim, którzy nie chcą rezygnować ze smacznych potraw, a zarazem potrafią ograniczyć ilość spożywanego jedzenia. Muszę jednak zaznaczyć, że podczas
pierwszego miesiąca odczuwałam lekkie zmęczenie, które na szczęście minęło.

www.zdrowie.info.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLeki z apteki
Następny artykułZdrowe śniadanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here