wsuwane tenisówki

Wiele osób latem zwraca większą uwagę na styl, niż zimą. Z tego powodu właśnie latem obserwujemy wykwit kolorów, a mnóstwo osób przykłada wielką wagę do dodatków. Jednym z najważniejszych elementów ubioru są buty – dobrze dopasowane potrafią podkreślić stylizację, warto więc poświęcić im nieco uwagi. Dziś przyjrzymy się coraz popularniejszym wsuwanym tenisówkom.

Wsuwane tenisówki – najpopularniejsze trendy

Tenisówki slip-on nie są niczym nowym – jednak od kilku lat są coraz częściej widoczne na ulicach miast. Z czego to wynika? W dużej mierze z tego, że łączą sportowy, nieco buntowniczy charakter trampek z bardziej minimalistyczną linią wierzchu buta. Najczęściej spotykane modele to czarne lub białe, ale nie wszystkie wsuwane tenisówki są gładkie. Często spotykane są kultowe Vansy w szachownicę lub ręcznie zdobione – na zamówienie lub samodzielnie. Nawet największym projektantom mody zdarza się inspirować wsuwanymi tenisówkami.

Jak nosić wsuwane tenisówki?

Nic dziwnego, że zarówno topowe modele, jak i niedrogie, gładkie wsuwane tenisówki cieszą się ogromną popularnością. W końcu dobry styl polega przede wszystkim na wyczuciu estetyki, dlatego najciekawsze stylizacje nieraz powstają wskutek ciekawego połączenia całkiem zwyczajnych elementów. Niektóre modele tenisówek slip-on są na tyle dobrze wykonane, że wiele osób nosi je nawet do pracy w biurze – oczywiście o ile firmowe regulacje nie wymagają od nich chodzenia do pracy w garniturze. Wśród przedstawicieli branż kreatywnych są jednak dość często spotykane. Najczęściej jednak można zobaczyć osoby w takich tenisówkach latem, podczas spacerów po galeriach handlowych. Niektórzy używają ich też jako domowych kapci, a panie chodzące na szpilkach – jako buty do prowadzenia samochodu, które można błyskawicznie założyć i zdjąć.

Oprócz tego wsuwane tenisówki, takie jak https://pantofelek-sklep.pl/pl/bhp-tenisowki-lekkie-cichobiegi.html są chętnie wybierane przez pracowników służby zdrowia i inne osoby, które w pracy potrzebują niedrogiego, ale bardzo wygodnego obuwia. Te przeznaczone do pracy często posiadają dodatkowe atesty, poświadczające antypoślizgową podeszwę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here