Jak zorganizować perfekcyjne imieniny?

W pewnym wieku dużo chętniej świętujemy imieniny niż urodziny. Pomysłów na organizacje przyjęcia jest mnóstwo, wszystko zależy od naszych preferencji.

W domu, czy w lokalu?

Jedna i druga opcja ma swoje wady i zalety. Organizacja przyjęcia w domu, z pewnością jest tańsza ale wiąże się z ogromną ilością obowiązków. Sami musimy przystroić mieszkanie, przygotować posiłki, a po całej imprezie dokładnie posprzątać. Wybierając lokal, nie musimy martwić się o wiele szczegółów. Wystarczy porozmawiać z menagerem, by ustalić szczegóły dotyczące ozdób czy menu. Sami zjawiamy się na miejscu dopiero w dniu przyjęcia i nie musimy się o nic martwić. Oczywiście konieczny jest wybór odpowiedniego miejsca. Naskrajnej.pl to restauracja, która przygotuje niewielkie przyjęcia na bardzo wysokim poziomie. Do wyboru mamy kilka sal, każda z nich jest dobrze wyposażona i klimatyzowana. Nasi goście nie muszą się także martwić o miejsca parkingowe.

Kogo zaprosić?

Przyjęcie imieninowe powinno być radosnym wydarzeniem. W związku z tym powinniśmy na nie zaprosić najbliższych przyjaciół i rodzinę. Tego dnia dobrze jest się otoczyć osobami, które kochamy i które zarażają nas pozytywną energią. Również sama forma zaproszenia ma znaczenie. Nie musimy oczywiście przygotowywać formalnych kart. Najczęściej wystarczy zaproszenie telefoniczne. Znajomi na pewno nie obrażą się na taką formę, a przy okazji dopytają o wszystkie szczegóły. Rzecz jasna, jeśli w klimat wydarzenia lepiej wpiszą się zaproszenia listowne możemy je wykorzystać. Taka forma z pewnością zaskoczy zaproszonych gości i sprawi, że poczują się wyjątkowo.

Co z prezentami?

Pomysłów na imieninowe prezenty może być dużo. Najbardziej popularne to oczywiście słodycze i kwiaty. Jeśli jednak nie chcemy dostać tego typu upominków warto powiadomić o tym zaproszonych gości. Ostatnio wiele osób decyduje się na imieninową bądź urodzinową zbiórkę pieniędzy na szczytne cele. Jeśli wybierzemy to rozwiązanie, powinniśmy odpowiednio wcześnie poinformować o tym zaproszonych gości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here