Jaką funkcję spełnia folia do lakieru samochodowego

Jeśli chcesz ochronić lakier lub urozmaicić wygląd swojego pojazdu, powinieneś rozważyć oklejenie samochodu specjalną folią ochronną.

Taka folia z materiału uretanowego umieszczana jest na panelach karoserii pojazdu, co pozwala radykalnie zmienić jego wygląd lub zapewnić wieloletnią ochronę lakieru. Folie samochodowe są dostępne w różnych materiałach, mogą być wzbogacone brandingiem lub niestandardowymi kolorami.

Dlaczego warto zdecydować się na foliowanie samochodu?

Foliowanie pojazdów staje się coraz bardziej popularne ze względu na nieograniczone możliwości projektowania. Folie winylowe są dostępne w błyszczącym kolorze, kolorze gradientowym, w matowym wykończeniu, chromowanym metalicznym kolorze lub pełnej grafice. Foliowanie samochodu różni się od malowania, ponieważ folię można w przyszłości usunąć bez wpływu na istniejącą powłokę lakierniczą, oczywiście pod warunkiem, że folia była odpowiednio nałożona i konserwowana.Jeśli masz upatrzony kolor, który nie jest oferowany jako opcja fabryczna lakieru, lub nie chcesz przemalowywać samochodu, to folia samochodowa może być dla ciebie świetnym rozwiązaniem. Wiele osób, które leasingują pojazd, decydują się na foliowanie, aby zabezpieczyć lakier samochodowy przed uszkodzeniami, a następnie usuwają folę wraz z końcem leasingu. Jednak zanim zdecydujesz się na foliowanie pojazdu, lakier samochodowy musi być w dobrym stanie. Nie oczekuj, że folia skoryguje wygląd lakieru, który jest stary, porysowany, czy posiada odpryski. Należy naprawić wszelkie zadrapania lub wgniecenia przed oklejeniem pojazdu, ponieważ niedoskonałości zawsze będą widoczne na powierzchni folii.Jeśli zdecydujesz się na foliowanie auta Wrocław jest miastem, w którym znajdziesz profesjonalne warsztaty, które zajmują się montażem folii ochronnych do lakieru, nakładaniem powłok ceramicznych, polerowaniem lakieru samochodowego oraz auto detailingiem. Koszt oklejenia samochodu folią zależy od rodzaju, wielkości pojazdu i złożoności instalacji i zostanie ustalony indywidualnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here