wódka
fot: pixabay.com

Wielu z nas czuję ten stres i ogarniające napięcie na myśl o tym jedynym, najważniejszym dniu w życiu. Dniu, w którym przyjdzie nam stanąć na ślubnym kobiercu i wypowiedzieć tą najważniejszą przysięgę, która połączy dwoje ludzi na całe życie. 

Zobacz też: http://www.beyouty.pl/jaka-wodka-na-wesele/

To piękne i wspaniałe chwile, które zapewne pozostaną w pamięci wielu osób. Jest też niestety druga strona medalu. Mniej duchowe oblicze całej uroczystości czyli przygotowania do przyjęcia weselnego.

Jak tu nie zwariować?

Przygotowanie przyjęcia weselnego to jedno z największych wyzwań przed jakimi staje przyszła młoda para. 

Jaką orkiestrę wybrać? Który fotograf zrobi najpiękniejsze zdjęcia. Gdzie warto zrobić sesję plenerową. Który lokal zrobi na gościach weselnych największe wrażenie. Te i wiele innych pytań na pewno pojawi się na liście dylematów przed weselnych. Jeżeli uda nam się przebrnąć przez pierwszą linię frontu i mamy już salę, fotografa, menu i listę gości zaczynamy wchodzić w szczegóły.

Co podać, aby było wesoło?

Na szczycie tej kolejnej listy rzeczy do załatwienia pojawia się zazwyczaj alkohol. Sprawa niby łatwa a jednak nastręcza niejednemu, przyszłemu małżonkowi sporo dylematów. Jaką wódkę dla gości wybrać? Oto jest pytanie.

Wybór obecnie jest ogromny, poza klasycznymi wódkami, jakie królują na naszych półkach od ładnych kilku lat pojawiają się, co jakiś czas nowe trendy weselne. Jedną z takich nowości jest alkohol kraftowy, przygotowywany w małych manufakturach. Są to różnego rodzaju specjalne wódki, nalewki i specjalne wódki gatunkowe przygotowane na przykład ze suszonych pomidorów, lub śliwek. 

Trunki takie powstające ze sprawdzonej, domowej receptury, dają ponoć bardzo dobry efekt, nie pozostawiają też bolesnych skutków ubocznych. Wszystko to jednak zależy oczywiście od ilości jaka zostanie zapikowana.

Kolejnym nowum są wódki smakowe i wszelkiego rodzaju whysky, Burbony, koniaki etc.  Ten rodzaj alkoholu cieszy się w ostatnich kilku latach coraz większą aprobatą zarówno pośród organizatorów jak również wśród samych gości weselnych. Każdy ma bowiem okazję aby przygotować sobie drink adekwatny do naszych potrzeb i możliwości.

Przeczytaj też: http://realife.pl/jakie-wymagania-trzeba-spelnic-aby-zostac-taksowkarzem/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here