Jakie opakowania sprawdzają się w transporcie artykułów spożywczych?

Prawidłowe zabezpieczenie towaru jest niezmiernie ważne w branży spożywczej. Przewożenie mięsa, drobiu, ryb, warzyw, owoców, słodyczy, chleba czy nabiału jest wyjątkowo trudne ze względu na delikatność towaru, który jest transportowany. Jest to towar delikatny i wrażliwy, który łatwo ulega zniszczeniu, czy zepsuciu. Jak go zabezpieczyć, by dotarł w nienaruszonym stanie w miejsce przeznaczenia?

Skrzynie plastikowe składane

Stanowią idealne zabezpieczenie towaru. Są lekkie, ale wytrzymałe. Skrzynie plastikowe składane nie ulegają łatwo zniszczeniu, a co za tym idzie ich zakup jest ekonomiczny, gdyż 10 letni okres użytkowania jest opłacalny. Jednocześnie dzięki wytrzymałości dają gwarancję, że przewożony towar, mimo swojej delikatności i wrażliwości, w stanie nienaruszonym dotrze w docelowe miejsce.

Skrzynka plastikowa składana musi być bezpieczna. Skrzynki są bezpieczne dla żywności, ale również dla środowiska, gdyż w całości ulegają recyklingowi.

Paleta plastikowa

Produkcja opakowań plastikowych to przede wszystkim wygoda dla dostawców. Plastikowe pojemniki, skrzynie składane, czy palety są lekkie i mobilne. Dają możliwość łatwego transportu, co jest ich największą zaletą. Mimo, iż są lekkie, nie są delikatne. Są wytrzymałe i świetnie radzą sobie z towarami. Palety świetnie radzą sobie z transportowaniem większej ilości towarów.

Skrzyniopalety składane

Są idealne do przewożenia dużej ilości towaru. Po skończonym transporcie można je złożyć tak jak skrzynie plastikowe składane, dzięki czemu można zaoszczędzić bardzo dużo miejsca w trakcie transportu. Dzięki temu, że są lekkie ograniczają zużycie paliwa w trakcie transportu. Co ma zasadnicze znaczenie w logistyce towarów.

Produkcja opakowań plastikowych jest wyjątkowo potrzebna do przewozu artykułów spożywczych. Plastikowe opakowania, zarówno te duże jak skrzyniopalety, jak i te nie wielkie, jak skrzynki plastikowe składane, świetnie sprawdzają się w transporcie delikatnych artykułów. Zapewniają niezbędną ochronę przewożonym artykułom a jednocześnie są wygodne w użyciu. Ich kompatybilność z automatyzowanymi systemami rolkowymi, magazynowymi regałami wysokiego składania jest ich dodatkowym, niezmiernie ważnym atutem.

Ich zastosowanie daje ochronę przewożonym towarom i ułatwia zadanie pracownikom. Ich niewielka waga jest bardzo dużym atutem, nie tylko jeżeli mówimy o kosztach transportu, ale również wygodzie i ekonomii pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here