Klinika leczenia niepłodności w Krakowie

Dar życia, dzięki możliwościom rozrodczym przekazywany jest z pokolenia na pokolenie.

Wielu rodziców, za najszczęśliwsze wydarzenie w swoim życiu uważa narodziny dziecka – jednak nie każdy ma możliwość tego doświadczyć, wiele bowiem par boryka się z niemożnością posiadania potomka z przyczyn niezależnych od nich samych.

Diagnostyka w leczeniu niepłodności

Statystycznie, u około 20 do 30 procent wszystkich par mieszkających najczęściej w miastach, pomimo starań, w ciągu dwunastu miesięcy nie pojawia się ciąża. Jest to zazwyczaj spowodowane ciągłym pośpiechem, stresem lub złym odżywianiem się, ale jeżeli po wyeliminowaniu tych czynników nadal ciąża nie zaistniała, należy przeprowadzić badania laboratoryjne w celu wykluczenia lub potwierdzenia chorób mogących powodować taki stan rzeczy.

Lekarzem do którego powinna udać się kobieta jest oczywiście lekarz ginekolog, który przeprowadzi badanie, wywiad i zleci zrobienie analiz z krwi i moczu. Specjalista, który zrobi to samo u mężczyzny to lekarz androlog, zajmujący się kompleksowym leczeniem męskiego układu rozrodczego.Wyniki analiz zleconych przez obydwu specjalistów są dokładnie weryfikowane i na ich podstawie wdraża się leczenie, które powinno przynieś spodziewane rezultaty. Jeżeli tak się nie stanie, zalecana jest wizyta w klinice leczenia niepłodności, w celu dalszego diagnozowania.

Klinika leczenia niepłodności Kraków

Niepłodność Kraków to bardzo skomplikowana nieprawidłowość, więc leczenie jej powinno być wdrożone w jak najkrótszym terminie od postawienia diagnozy, gdyż w przypadku kobiet czas odgrywa bardzo ważną rolę – wraz z wiekiem wzrasta niemożność zajścia w ciążę oraz rośnie ryzyko wad genetycznych.Do specjalistycznych placówek zajmujących się leczeniem zaburzeń spowodowanych niemożnością posiadania dziecka należy klinika leczenia niepłodności Kraków oraz klinika in vitro kraków, które specjalizują się także w zabiegach in vitro, czyli zapłodnieniu pozaustrojowym. Są to wysoce specjalistyczne ośrodki, otaczające opieką zgłaszające się pary od momentu postawienia diagnozy aż po szczęśliwe rozwiązanie ciąży.

Niepłodność Kraków

Jedną z tego typu klinik jest klinika in vitro Kraków, pracująca na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym i leczącym. Wykwalifikowana kadra lekarzy ginekologów, andrologów, urologów, położników oraz współpracy psychologów i dietetyków otacza opieką swoich pacjentów z życzliwością, dyskrecją i najwyższym profesjonalizmem. Jest to bardzo wskazane, ponieważ proces leczenia niepłodności bywa bardzo długi i uciążliwy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here