jakie są kosmetyki do brwi?

Dzięki kosmetykom do brwi jesteśmy w stanie nadać naszym brwiom odpowiedni kształt, kolor, jednym słowem podkreślamy wyrazistość spojrzenia. Nadając nowy kształt brwiom, sprawiamy że zmieniają się nasze rysy twarzy. Dobrze wystylizowane brwi powodują, żę wyglądamy młodziej, a nasze spojrzenie nabiera nowego charakteru.

Jak uzyskać idealne brwi?

Podstawą jest odpowiednia regulacja. Kształt brwi powinien być dobrany do rysów twarzy. Dzięki stylizacji brwi możemy ukryć mankamenty urody. Nikt nie ma idealnego kształtu brwi, jedne są zbyt krzaczaste, inne nierówno wyregulowane. Regulacja brwi stała się bardzo popularną usługą, wykonywaną w studiach urody. Woskowanie, klasyczna pęseta, nitkowanie – co jest najlepsze? Aby się dowiedzieć, zawsze należy udać się do specjalisty. To on po obejrzeniu naszych brwi, wybierze odpowiednią metodę i wyreguluje brwi tak, żeby nasza twarz prezentowała się lepiej.

Rodzaje kosmetyków do brwi

W dzisiejszych czasach możemy dostrzec, że makijaż brwi stał się bardzo popularny. Każda kobieta marzy, żeby jej brwi były idealne. Jak w takim razie sprawić, by tak się stało? Poniżej opisane są najpopularniejsze produkty do makijażu brwi.

 

Kredka do brwi, jeden z pierwszych kosmetyków do malowania brwi. Jej zadaniem jest utrzymanie brwi w ryzach. Dodatkowo z jej pomocą można je zagęścić – uzupełnić braki.

Pisak do brwi, jest bardzo precyzyjnym kosmetykiem do makijażu brwi. Z jego pomocą jesteśmy w stanie uzyskać profesjonalny, ale naturalny efekt.

Żel do brwi, przeznaczony jest dla osób, które już mają wprawę w wykonywaniu makijażu brwi. Osoby początkujące, mogą mieć problem z tym kosmetykiem, ponieważ wymaga od dość dużej precyzji. Z pomocą żelu utrwalimy, podkreślimy i nadamy prawidłowy kształt naszym brwiom.

Cień do brwi, również jest bardzo popularnym rodzajem kosmetyku do malowania brwi. Z reguły paletka z cieniami, ma dwa kolory i wosk dodatkowo. Jeden cień jest jaśniejszy, drugi ciemniejszy. Dzięki tej kombinacji, makijaż naszych brwi będzie perfekcyjny, a zarazem naturalny.

Pomada do brwi, ma kremową konsystencję, która stapia się ze skórą i nadaje kolor łukowi brwiowemu. Z jej użyciem jesteśmy w stanie wykonturować nasze brwi oraz wypełnić braki, które występują.

Przeczytaj też: http://www.e-ciuszki.pl/eyelinery-czy-sa-lepsze-od-klasycznych-kredek-do-oczu/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here