Maska do włosów blond

Prawidłowa pielęgnacja włosów wymaga kilku etapów oraz kilku naprawdę dobrej jakości kosmetyków, bez których ta pielęgnacja jest w zasadzie niemożliwa. Szczególnie w przypadku włosów blond ważne jest wybranie odpowiednich preparatów – włosy blond są delikatniejsze od ciemnych ze względu na mniejszą zawartość ciemnego pigmentu. Są mniej odporne na promieniowanie słoneczne, a także na mechaniczne uszkodzenia, suszenie, wiatr i inne czynniki atmosferyczne. Aby włosy były zawsze piękne, konieczne jest ich dostateczne nawilżenie. Właśnie w tym celu producenci światowej sławy kosmetyków stworzy maski nawilżające, w tym również maski do włosów blond.
Wśród najlepszych zdecydowanie należy wymienić maskę z jedwabiem, przeznaczoną specjalnie do pielęgnacji włosów blond – Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine, Mask Blush Blond. To również produkt do włosów siwych oraz rozjaśnianych, a więc szczególnie podatnych na wysuszenie. To jednak nie wszystko – maska ta nie tylko głęboko nawilża, ale również sprawia, że włosy nabierają platynowego odcienia. Zawarty w kosmetyku jedwab doskonale regeneruje zniszczone włosy, odbudowując ich strukturę. A to jest w przypadku wysuszonych włosów zdecydowanie najważniejsze – odbudowanie od podstaw. Co najlepsze, dzięki tej masce wyeliminujesz również nieładny, żółtawy odcień swojej farby do włosów. Efekt można zauważyć już od pierwszej aplikacji maski.
Maskę można kupić w mniejszym opakowaniu, w którym zmieści się 250 ml oraz w dużym – 1 000 ml. Cena jest stosunkowo niewysoka jak na produkt tej klasy – w sklepach można znaleźć ją już od 9złotych.
Zalet stosowania tej maski jest znacznie więcej. Włosy są niesamowicie nawilżone i zyskują znakomity, platynowy, śliczny odcień blond zamiast klasycznie uzyskiwanej w ten sposób żółci. Co więcej, włosy są miękkie w dotyku, sypkie, bez trudu się rozczesują, nie trzeba bać się, że maska będzie na włosach zbyt długo i efekt zostanie zepsuty.

www.twardyszparag.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here