Niezależnie czy mowa o twoim partnerze, bracie, tacie czy dziadku, najprawdopodobniej lubi on prezenty, które są stylowe i przydatne. Dowiedz się zatem z jakich konkretnie gadżetów będzie on zadowolony.

Okazji do podarowania mężczyznom prezentu jest w ciągu roku kilka, jeśli nie kilkanaście – wszystko zależy czy posiadasz liczne męskie rodzeństwo oraz kolegów w pracy. Za każdym razem, kiedy nadarza się ku temu okoliczność, starasz się wybrać coś wyjątkowego i specjalnego. Jednak mężczyźni to w gruncie rzeczy pragmatycy. Cenią sobie rzeczy nie tylko najwyższej jakości, ale również takie, które posiadają powód swego istnienia i zastosowania. Dlatego też w ich przypadku nie trzeba silić się na przesadną oryginalność. Wystarczy wybierać produkty i rzeczy, które są proste, funkcjonalne i z najlepszej jakości materiałów. Poniżej podpowiemy, jak wybrać idealny gadżet dla faceta, w zależności od tego w jakim jest wieku. 

Dla chłopaka/narzeczonego/męża

Wydawać by się mogło, że z naszym ukochanym pójdzie nam najłatwiej, bo przecież znamy go najlepiej, czasem nawet mieszkamy z nim, więc możemy podpatrzyć jakie produkty stosuje, jakie rzeczy wybiera oraz co generalnie lubi. Najczęściej przy poszukiwaniu prezentu dla narzeczonego czy męża staramy się uskutecznić moment zaskoczenia, które wywoła istne „wow” na męskiej twarzy. Warto w tym momencie podkreślić, że koszulka z wielkim sercem i waszym wspólnym zdjęciem raczej takiego efektu nie wywoła. Dlatego też, ze szczególną uwagą przyjrzyj się temu, co twój mężczyzna lubi używać – może jakiś specjalny rodzaj kosmetyków lub perfum, które stosuje tylko „od święta”? A może ma jakieś rzeczy, które mimo zniszczeń i zadrapań z powodzeniem wciąż wykorzystuje, jak np. portfel? Wówczas warto pokusić się o zakup takowego – tyle, że wykonanego z najlepszej jakości skóry. Może potrzebuje nowej torby na laptopa albo stylowy futerał na telefon z logo znanej firmy samochodowej? Są to niewątpliwie ponadczasowe gadżety dla facetów, które sprawdzą się bez względu na wiek adresata.

Dla brata

Brata powinnyśmy znać najlepiej. Wiemy mniej więcej jakie ma zainteresowania, więc możemy wybrać coś, co będzie zgodne z jego pasją. Jeśli jednak nie jesteśmy tego pewne, takie akcesoria jak np. głośnik bluetooth, zegar ścienny w kształcie felgi, albo funkcjonalny scyzoryk w zdecydowanej większości przypadków będą dobrym i bezpiecznym rozwiązaniem.

Dla taty

Z prezentem dla taty zawsze jest najłatwiej, bo doceni każdy, nawet najmniejszy gest. Dlatego też, warto sprezentować ojcu coś, co nie tylko mu się przyda, ale o czym być może zawsze marzył. Jeśli tata posiada brodę, idealnym rozwiązaniem będzie zakup designerskiego trymera do golenia z laserową prowadnicą, stylowej kolekcji starych modeli samochodów, czy eleganckiego wiecznego pióra lub długopisu.

Dla dziadka

Dziadkowie bywają bardzo stylowi i przywiązują szczególną uwagę do detali czy jakości wykonania danej rzeczy. Każdy z nich doceni zatem dobre i ponadczasowe wieczne pióro, elegancki parasol o solidnej rękojeści, czy stylową muszkę pasującą zarówno do garnituru, jak i wersji casualowej. Swoją drogą, to właśnie dziadkowie posiadają w swoich domach wiele solidnych i praktycznych gadżetów, które zdają się w ogóle nie starzeć – warto mieć to na uwadze wybierając dla nich prezent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here