Przemysł z roku na rok rozwija się coraz prężniej. Gospodarka ciągle rośnie na znaczeniu, mimo niemalejącej dynamizacji technologi, z której w gruncie rzeczy przemysł korzysta, aby udoskonalać maszyny, tworzyć przyjemniejsze warunki pracy, czy organizować coraz to lepsze i bardziej opłacalne przewozy.

Idealny przewóz

O co trzeba najbardziej zadbać, kiedy przewozimy towar w dalekie miejsca? Zdecydowanie o pojazd, bo przecież jakikolwiek przewóz bez niego byłby niemożliwy, ale równie ważne jest aby odpowiednio zabezpieczyć towar. Potrzebny jest specjalnie stworzony pojemnik zamykany, dzięki któremu przewożone materiały nie uszkodziły się, a przede wszystkim nie wypadły lub wysypały, jeśli materiał jest sypki.

Bezpieczeństwo pojemnika

Każdy wie, że główną rolą, jaką pełni pojemnik z zamknięciem jest przede wszystkim ochrona, a zatem bezpieczeństwo produktu. Co jednak rozumiemy pod hasłem bezpieczeństwa jest szerszym zagadnieniem. Po pierwsze jest to bezpieczeństwo samego towaru i jego struktury. Pojemniki z pokrywą, a dokładniej owa pokrywa doskonale spełnia to zadanie. Jest mocno zbudowana, przez co z przypadków transportowych materiał wewnątrz nie narazi się na uszkodzenie.

Drugim aspektem, który rozumiemy pod słowem bezpieczeństwa jest ochrona produktu przed trafieniem w niepowołane ręce. Przewożąc towar chcemy, aby to co posiadamy trafiło w odpowiednie ręce, w odpowiednim czasie i w nienaruszonym stanie, ponieważ często produkty mogą być kosztowne. W takim wypadku warto zaopatrzyć się w pojemnik z zamknięciem u sprawdzonej firmy przewozowej, która może poświadczyć gwarancją przewozu towaru.

Schoeller Allibert

Schoeller Allibert jest to firma, która choć działa w wielu działach gospodarki jak rolnictwo, czy motoryzacja, to mają również szeroką ofertę, dotyczącą transportu. Istnieją dwa modele pojemników z pokrywą, które oferuje nam ta firma, a jest to mianowicie Kaiman i Integra.

Pierwszy z nich, czyli Kaiman. Jest on wytrzymały i statystycznie lekki, co w dużej mierze ułatwia przewóz. Pokrywa otwierana jest na zewnątrz, co zwiększa pojemność pojemnika, a duża powierzchnia budowy zapewnia możliwość odpowiedniej identyfikacji przewozu poprzez różnego typu naklejki. Pojemniki z pokrywą modelu kajman dostępne są od 18 do 80 litrów pojemności.

Integra natomiast jest to model charakteryzuje się wzmocnionymi ściankami bocznymi oraz plombami jednorazowego użytku. Dzięki temu pojemnik zamykany nie trafi w obce posiadanie i bezproblemowo trafi w ręce właściciela. Ten model dostępny jest od 21 do 82 litrów.

Tekst powstał dzięki pomocy specjalistów z Schoeller Allibert – pojemniki, skrzynopalety, rozwiązania logistyczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here