sesja ślubna
fot. pexels.com

Sesja ślubna to jedna z największych pamiątek całego życia. Warto zadbać, aby była wyjątkowa i oryginalna. Poznaj pomysły na to gdzie i jak wykonać taką ślubną sesję!

Zobacz też: https://www.citeam.pl/fotografia-slubna-zawsze-aktualna/

Sesja w wodzie

To nietypowy, chociaż coraz bardziej popularny rodzaj sesji. Wiele par decyduje się na sesję w jeziorze z ładnym widokiem i robi to zdecydowanie wrażenie na później wywołanych zdjęciach. Wiele par zamiast od razu pozować w wodzie zaczyna od pozowania w terenie – na plaży, pośród drzew. Dopiero później decydują się wejść do wody, ponieważ wiadomo, że później ubrań już wysuszyć nie można. Pary często łączą sesje w wodzie z sesjami na statku, co ma naprawdę ciekawy klimat.

Sesja ze zwierzętami

Szczególnie wybierane są tutaj konie. Mają one niezwykle nostalgiczny, ale konkretny charakter, co na zdjęciach w zestawieniu z suknią ślubną i garniturem wygląda naprawdę piorunująco. Zdjęcia takie mają wówczas naprawdę wyjątkowy charakter. Inne pary decydują się również na zdjęcia z oryginalnymi ptakami czy zwierzętami bardziej egzotycznymi, natomiast konie to zdecydowanie najpopularniejsze zwierzęta jeśli chodzi o sesje ślubne.

Sesja przy samolotach lub samochodach

Oryginalne, zabytkowe samochody czy też samoloty to również ciekawe dopełnienie ślubnych zdjęć. Do sesji na lotnisku z samolotami warto wybrać dobrego fotografa, który ma już doświadczenie w takich zdjęciach, ponieważ samoloty jako, że są większe i będą źle uchwycone na zdjęciu mogą wydawać się, jakby w ogóle samolotami nie były. Z kolei oddalony kadr, aby maszyny były widoczne, może sprawić że to Para Młoda będzie słabo widoczna. Alternatywą mogą być stare i modne auta, które nadają niesamowity klimat zdjęciom, prosto z lat 70-80.

Sesja w ogrodzie botanicznym

Kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty. To świetny dodatek do ślubnej aranżacji. Zdjęcia w otoczeniu cudownych kwiatów i roślin sprawiają, że sesja jest bardzo lekka, kobieca, czuć z niej młodość i nowy etap życia dla Pary Młodej. Przed zdecydowaniem się na konkretny ogród, warto obejrzeć kilka aby ten ostateczny miał mnóstwo kwitnących kwiatów i cudownych roślin, by można było pokazać je na zdjęciach.

Przeczytaj też: http://www.mmail.pl/prowadzenie-firmowego-facebooka-najczesciej-popelniane-bledy/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here