Praca w salonie marki BMW

Praca w salonie marki BMW może okazać się spełnieniem marzeń niejednej osoby, która odkąd tylko pamięta – kocha motoryzację. Bawaria Motors to jeden z najbardziej znanych na świecie producentów samochodów klasy premium. To właśnie on wyznacza trendy i odpowiada na wszelkie oczekiwania oraz potrzeby swoich klientów. Jeżeli pragniesz stać się częścią czegoś wielkiego i dołączyć do grona osób pracujących na wspólny sukces, zachęcamy do poznania przygotowanej przez nas oferty. Gwarantujemy, że nie będziesz zawiedziony, zobacz sam na: https://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/

BMW – oferty pracy

Na naszej stronie internetowej znajdziesz aktualne oferty pracy, wśród których z pewnością wybierzesz opcję odpowiednią dla siebie. W zależności od tego, w czym najlepiej się czujesz, możesz pokusić się o stanowiska związane ze sprzedażą, serwisem lub zarządzeniem. Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Doradca do spraw Sprzedaży Flotowej;

Doradca do spraw Sprzedaży Części i Akcesoriów;

Mechanik Samochodowy;

Koordynator Sprzedaży Flotowej;

Administrator Parkingu;

Specjalista do spraw Call Center;

Asystent Serwisu; Doradca do spraw Sprzedaży Samochodów;

Doradca do spraw Sprzedaży Samochodów Nowych;

Mechanik Samochodowy;

Koordynator Recepcji;

Doradca Serwisu Blacharsko-Lakierniczego;

Doradca do spraw Sprzedaży Samochodów Używanych;

Accessories Champion.

Działamy w wielu miastach na terenie całej Polski, ciesząc się ogromnym uznaniem ze strony zadowolonych klientów. Już teraz i Ty możesz stać się częścią naszej ekipy, która pisze historię jednego z najbardziej rozpoznawalnych na świecie producentów samochodów.

Kogo poszukujemy i co mamy do zaoferowania?

Zależy nam na młodych, szybko uczących się pracownikach, którzy będą w pełni zaangażowani w swoje obowiązki. Mamy nadzieję wzmocnić nasze szeregi o osoby komunikatywne, pełne zapału do pracy, które nie boją się podejmowania trudnych wyzwań. Cenimy znajomość języków obcych, samodzielność, ale także umiejętność pracy w grupie. Od kandydatów na wybrane stanowiska wymagamy przede wszystkim sumienności oraz umiejętności budowania długofalowych relacji z naszymi klientami.

Co oferujemy w zamian? Przede wszystkim miłą atmosferę w pracy, która będzie spełnieniem marzeń dla każdej osoby zafascynowanej motoryzacją. Gwarantujemy doskonałe zarobki, a także możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach, które pozwolą na rozwijanie pasji i poszerzanie horyzontów. Nie zwlekaj, tylko już teraz aplikuj na wybrane przez siebie stanowisko! Dzisiaj jest Twój czas!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here