Ranking pożyczek online

Pożyczki pozabankowe mają wiele zalet. Pierwszą i jedną z najważniejszych zarazem, jest możliwość załatwienia wszystkich formalności przez Internet – bez zbędnego przesiadywania w placówkach bankowych. Do kolejnych atutów pożyczek online zaliczyć można małe sformalizowanie. Zazwyczaj wystarczy dowód osobisty, rzadziej zaświadczenie o zarobkach od pracodawcy. Bardzo rzadko weryfikowane są również informacje w Biurze Informacji Kredytowej. Tak małe sformalizowanie oraz brak konieczności dostarczania zaświadczeń powoduje, że możliwość uzyskania pożyczki pojawia się dla osób, które bardzo często są niewiarygodne dla banków. Po wypełnieniu odpowiedniego wniosku online, decyzja kredytowa zapada nawet w ciągu kilkunastu minut! Oczywiście czas ten może ulec wydłużeniu, jeżeli wniosek złożymy w trakcie weekendu.

Ile można pożyczyć w pożyczkach online? Tak naprawdę jest to kwestia bardzo indywidualna – uzależniona od oceny zdolności kredytowej przez analityka, który ocenia nasz wniosek. Zwykle jest to od kilkuset złotych, do nawet 25 tysięcy złotych.

Oczywiście firmy pożyczkowe stawiają również pewne warunki, które należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę. Nie są jednak wygórowane. Jednym z najczęściej stosowanych warunków jest konieczność posiadania polskiego obywatelstwa. Jest to zrozumiałe działanie, ponieważ ewentualne ściąganie należności od osoby niebędącej obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej jest uciążliwe. Kolejnym z warunków, które stawiają firmy pożyczkowe jest konieczność posiadania stałego dochodu, ale zwykle wymagane jest oświadczenie. Wystarczy więc, że we wniosku podamy ile wynoszą nasze stałe dochody w ujęciu miesięcznym. Nie ma obowiązku dostarczania zaświadczenia od pracodawcy. Jest to o tyle istotne, ponieważ możemy podać stałe dochody, które pochodzą z szarej strefy – wszyscy wiemy, że w niektórych branżach „płacenie pod stołem” jest powszechną praktyką. Ostatnim warunkiem, co również nie powinno dziwić, jest konieczność ukończenia co najmniej 18 lat.

Złożenie wszystkich wniosków nie powoduje jakiegokolwiek zobowiązania. Również otrzymanie decyzji jest bezpłatne. Dopiero później podpisywana jest umowa, która powoduje powstanie zobowiązania do spłaty pożyczki.

W jaki sposób wybrać najkorzystniejszą ofertę? Ponieważ formalności związane z zaciągnięciem pożyczki są niewielkie, a ilość firm świadczących tego rodzaju usługi bardzo duża, paradoksalnie może się okazać, że najtrudniejsze jest wybranie odpowiedniej firmy! Odpowiedniej, czyli zwykle najtańszej. Na szczęście istnieje ranking pożyczek online. Rynek nie lubi próżni, więc firm oferujących porównanie pożyczek online jest dużo. Wystarczy podać kluczowe dane, takie jak oczekiwana kwota pożyczki, wysokość dochodów, wiek, itp., aby otrzymać szacunkowe oferty największych firm. Bardzo często firmy oferujące porównywanie pożyczek pozwalają również na komentowanie i ocenianie firmy pożyczkowych. Dzięki czemu możemy wybrać nie tylko najtańszą ofertę, ale również tej firmy, która cieszy się zaufaniem pożyczkobiorców.

www.trenujsukces.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here