Centrum handlowe Riviera to nie tylko miejsce dla miłośników zakupów. To przede wszystkim miejsce spotkań oraz miło spędzonego czasu. Centrum oferuje także coś specjalnego dla wszystkich kinomaniaków.

Nowoczesna rozrywka

Na pewno planując swoją chwilę relaksu po zakupach warto jest wziąć pod uwagę kino, Gdynia przed otworzeniem Riviery jeszcze nigdy nie oferowała tak obszernego miksu sklepów i sal kinowych w jednym miejscu. Wewnątrz galerii znajduje się wielosalowe kino Helios, gdzie do dyspozycji wszystkich miłośników kinematografii przygotowano aż sześć klimatyzowanych sal, wyposażonych w sprzęt najwyższej klasy. Kino może poszczycić się nowoczesnym sprzętem nagłaśniającym oraz ekranami perełkowymi Harkness, co gwarantuje niewyobrażalnie wysoką jakość dźwięku i obrazu. Dzięki takiemu przystosowaniu w jednym momencie aż 1300 widzów może rozkoszować się przyjemnością oglądania w nowoczesnym wygodnym fotelu kinowym. Doświadczona obsługa, świetnie zorientowana w światowych trendach filmowych służy pomocą w doborze odpowiedniego sensu dla mniej zdecydowanych klientów.

Dodatkowe atrakcje

Helios bezsprzecznie można nazwać miejscem na czasie. Odbywają się tam najciekawsze premiery znanych na całym świecie oraz w Polsce filmów. W bogatym repertuarze nie brakuje propozycji zarówno dla najmłodszych widzów, jak i tych nieco starszych. Rozmaita ilość gatunków filmowych potrafi przyciągnąć każdego, nawet najbardziej wytrawnego znawcę kina. Ponadto w kinie odbywają się częste akcje okolicznościowe, takie jak Walentynki czy Dzień Dziecka. Serdecznie zapraszamy również grupy szkolne, na które zawsze czekają oferty specjalne.

Oprócz samego kina, Helios zaprasza również do baru, gdzie przed seansem można zaopatrzyć się w popcorn lub inne niezbędne przekąski umilające oglądanie filmu. Oferta barowa jest bogata w doskonale wszystkim znanych towarzyszy seansów, takie jak popcorn, nachosy czy specjalne zestawy dedykowane dzieciom. Miłośnicy kawy znajdą również coś dla siebie w Helios Cafe, gdzie czeka na nich interesująca oferta aromatycznych kaw z różnych zakątków świata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here