Szukasz dobrego fryzjera w Łodzi? Sprawdź to, zanim zadzwonisz do przyjaciółki

Chcesz zaszaleć i zmienić kolor lub zaskoczyć wszystkich nową fryzurą. I teraz zastanawiasz się, do którego salonu fryzjerskiego się wybrać. Wbrew pozorom to niełatwy wybór – bowiem powierzamy swoje włosy i wygląd nieznanej osobie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze fryzjera

Fryzjer już dawno nie jest tylko zawodem rzemieślniczym. Najwyższej klasy fachowcy robią sporą karierę w telewizji i internecie. Oczywiście najważniejsze, aby fryzjer stale rozwijał swoje umiejętności oraz wiedzę. Organizowane są liczne kursy doszkalające, na których uczą się nowych technik i trendów.

Często przychodzimy do fryzjera ze zdjęciem, np. znanej aktorki i oczekujemy, że będziemy wyglądać jak ona. Jednak nie zawsze jest to możliwe, ponieważ w grę wchodzi rodzaj włosów oraz typ urody. Dobry fryzjer powinien nam wytłumaczyć czy takie cięcie pasuje do naszej twarzy i ewentualnie doradzić inną fryzurę.

Kilka sposobów jak wybrać dobrego fachowca

Jak zawsze z pomocą przyjdzie nam „poczta pantoflowa”. Chociażby koleżanka, która jest zadowolona z nowej fryzury i może polecić nam salon fryzjerski.

Oczywiście niezawodne źródło informacji to internet. Szukać możemy na forach lub w mediach społecznościowych opinii zadowolonych klientów. Na serwisie takim jak https://www.moment.pl/fryzjer/lodz możemy wyszukać adresy oraz zapoznać się z ofertą salonów fryzjerskich.

Wykonywanie tego zawodu nie zawsze musi oznaczać konkurowanie. Może się zdarzyć, że jeden fryzjer poleci inny salon. Ponieważ nie jest w stanie obsłużyć wszystkich zainteresowanych.

Najmodniejsze fryzury na jesień 2018

Trendy tej jesieni to przede wszystkim prostota i minimalizm. Przeważać będą asymetryczne przedziałki, które będą podkreślać oczy i zmysłowy, kobiecy look.

Kolejna propozycja to rozmierzwione strąki. Pozornie to nieład na głowie, ale wszystko jest pod kontrolą. Idealna fryzura na jesienną aurę. Z pomocą przyjdą nam suche szampony.

Dość uniwersalne upięcie to kucyki. Można wiązać nisko lub wysoko, wszystkie będą eleganckie,proste i precyzyjnie wykonane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here