Telewizor chyba nigdy nie wyjdzie z mody! To od lat jedno z najpopularniejszych sprzętów, mimo rozwoju technologii i pojawiania się na rynku wciąż nowych urządzeń. Trudno wybrać inteligentny telewizor o interesującym lub minimalistycznym designie, do tego oferujący najlepszą jakość obrazu. Nasz test telewizorów pomógł nam jednak wskazać kilka wartych zakupu modeli – oto TOP 4 telewizorów Smart TV do 5000 zł.

W sklepie – stacjonarnym czy internetowym – można się łatwo pogubić, gdyż modeli telewizorów jest aż za wiele. Każdy kusi czymś innym – jeden to telewizor 65 cali, inny ma świetny Smart TV, kolejny jest na promocji itd. Przeprowadziliśmy test telewizorów, aby wyłonić kilka modeli, które możemy polecić z czystym sumieniem. Jeśli wahasz się, jaki telewizor kupić, zachęcamy do lektury.

Telewizor Smart TV Samsung UE65MU6172

Model koreańskiego producenta przypadnie do gustu tym, których interesuje dobry, ale niedrogi telewizor 65 cali. Jest obecnie w bardzo przystępnej cenie, gdyż kosztuje około 4000 zł. Wśród jego zalet jest m.in. 4K Ultra H, dobry obraz oraz dźwięk. To telewizor Smart TV oferujący świetny stosunek ceny do parametrów, mimo że to podstawowy model 65-calowy tego producenta.

Telewizor Panasonic TX-65EX600E

Model Panasonica jest nieco droższy od prezentowanego wyżej Samsunga, ale wart rozważenia, jeśli weźmiemy pod uwagę wyniki naszego testu telewizorów. To popularna seria EX600 słynąca z żywego obrazu 4K HDR i wielu inteligentnych funkcji. Warto też wspomnieć o rozwiązaniu Switch Design, dzięki któremu można dopasować ten model do każdego wnętrza. Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić, weź również i jego pod uwagę.

Telewizor Philips 65PUS6162 /12 4K

Nowoczesna technologia i rozdzielczość 4K Ultra HD oznacza na 64-calowym ekranie aż cztery razy więcej niż na Full HD. Świetna jakość każdego szczegółu to jedna z największych zalet tego modelu, ale warto też wspomnieć o rozrywce nowego wymiaru dzięki HDR Plus. Ten telewizor Smart TV zapewni całej rodzinie wiele frajdy i jest jedną z odpowiedzi na pytanie, jaki telewizor kupić.

Telewizor Sony LED KD-65XE7096

Telewizor 65 cali i ze Smart TV od Sony to kolejna z naszych propozycji. Technologia 4K/UHD pozwoli odkryć każdy szczegół obrazu. Świetna kolorystyka i ostrość oraz realistyczny obraz to nie wszystko. Tryb ClearAudio+ sprawi, że można odnieść wrażenie, iż muzyka dociera do nas ze wszystkich stron.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here