Walentynkowy problem prezentowy

14 lutego zbliża się nieubłaganie. Ten piękny dzień to oczywiście święto wszystkich zakochanych. U wielu par istnieją różne rodzaje celebracji. Jedni idą na romantyczny, wieczorny spacer, uwieńczony wizytą w dobrej restauracji, inni z kolei wybierają teatr oraz własnoręcznie przygotowany posiłek w domu. Czasami dochodzi do tego obdarowywanie się prezentami. Dziewczyny, absolutnie nie umniejszając ich wymaganiom, często usatysfakcjonowane są wielkim bukietem róż, dobrą czekoladą i dużym misiem. Ale w drugą stronę bywa trudniej i tutaj nieraz pojawia się pytanie bez odpowiedzi – co kupić na walentynki chłopakowi? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie poniżej.

Po pierwsze – bielizna. Ale nie zwykła, tylko markowa.

Tak, markowa bielizna to zawsze dobry pomysł na prezent dla chłopaka. Wybierz znaną markę, ciekawe kolory i nic się nie bój – na pewno trafisz. Tylko wcześniej zorientuj się w rozmiarze…

Po drugie – koszula. Dobrej marki.

Dobra jakościowo koszula, zrobiona z naturalnych włókien, takich jak bawełna czy len, przyda się każdemu mężczyźnie. Podobnie jak w przypadku bielizny – porządnie zastanów się nad fajnym wzorem, kolorem, rodzajem kołnierzyka i materiałem.

Po trzecie – gra. Jeśli gra.

Gra na konsolę czy komputer to zawsze dobry prezent, o ile Twój chłopak jest graczem. Zorientuj się w jego ulubionym gatunku, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, i leć do sklepu. Najlepszą opcją byłoby, gdybyście spędzili choć część wieczoru razem przy konsoli – na pewno byłby ucieszony. A co potem, to już Twoja rola…

Po czwarte – książka. Albo audiobook.

Jeżeli Twój partner lubi czytać lub czyta mało, ale interesuje go jakiś temat, pomyśl nad książką lub audiobookiem. Tylko wcześniej przeprowadź solidny research.

Po piąte – Ty. Po prostu – dla niego i dla siebie.

Nie musisz nic mu kupować. Po prostu zrób dobre jedzenie, przygotuj film i scenerię, i spędźcie ten dzień razem. To jest najważniejsze w walentynkach.

www.zwiazekidealny.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here