W Polsce coraz częściej możemy spotkać się z nową, szkieletową technologią budownictwa. Nową w naszym kraju, bo w Kanadzie wykorzystuje się ten sposób budowania już od dawna. Jakie są wady i zalety domów szkieletowych? O tym w poniższym artykule. Szybciej i taniej
Często możemy zobaczyć w programach telewizyjnych budowę domu szkieletowego i za każdym razem zaskakuje nas szybkość jego powstawania. Właśnie to jest główną zaletą domów szkieletowych – młoda rodzina nie musi czekać przez dwa lata na ukończenie budowy. Wybudowanie domu szkieletowego to także mniejszy koszt niż w przypadku domów murowanych. Jest to dobra opcja dla osób młodych, które dopuszczają możliwość sprzedaży domu i zmiany miejsca zamieszkania. Następną zaletą domu szkieletowego jest łatwość jego rozbudowania w miarę zmieniających się potrzeb rodziny.

Prowizorka?
Wiele osób postrzega domy szkieletowe jako prowizoryczne. Nie jest to prawda, tego typu domy mogą służyć przez wiele lat, szczególnie jeśli odpowiednio o nie dbamy. Pozostaje jednak faktem, że charakteryzują się niższą trwałością od domów tradycyjnych i wytrzymują przez jedno lub dwa pokolenia. W zależności od tego, w jaki sposób będą użytkowane, ich wytrzymałość może się zmienić.

www.przytulny.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here