Rzęsy 1 do 1 cena

Każda kobieta marzy o wachlarzu pięknych i gęstych rzęs w kolorze głębokiej czerni. Osoby, które z natury mają krótkie i bardzo jasne włoski najczęściej decydują się na sztuczne rzęsy, gdyż tuszowanie ich wymaga sporo precyzji, odpowiednich kosmetyków i czasu aby osiągnąć pożądany efekt.
Decydując się na sztuczne rzęsy pierwszy raz warto wybrać metodę, która daje bardzo naturalny, nieprzerysowany efekt. Taką metodą z całą pewnością jest aplikacja 1 do 1. Polega ona na doklejeniu jeden sztucznej rzęsy do jednej rzęsy prawdziwej. Sztuczne rzęsy są w tym przypadku wręcz niezauważalne, wyglądają lekko i bardzo ładnie się prezentują. Zabieg doklejania rzęs jest czasochłonny, trwa od dwóch do trzech godzin i klientka w tym czasie musi leżeć w jednej pozycji.
Jeżeli chodzi o rzęsy 1 do 1 cena jest dość przystępna. W zależności od wybranego salonu fryzjerskiego jest to koszt od około 150 do 200 złotych. Warto pamiętać aby wybierać doświadczoną stylistkę rzęs, która zaaplikuje rzęsy umiejętnie i dokładnie.
Oczywiście naturalne rzęsy wypadają i jest to proces całkowicie naturalny. Dlatego należy liczyć się z tym, że rzęsy trzeba będzie co pewien czas uzupełniać. Uzupełnienie jest tańsze od pierwszej aplikacji i kosztuje zazwyczaj kilkadziesiąt złotych. Zazwyczaj uzupełnić rzęsy należy po upływie czterech tygodni.
Co ważne, sztuczne rzęsy wykonane metodą 1 do 1 są całkowicie bezpieczne dla rzęs naturalnych ponieważ nie obciążają ich. Jest z pewnością dużo lepsza metoda niż 3D lub 3 do 1.
Oczywiście nie można zapominać o dokładnym przemywaniu oczu i regularnym wykonywaniu demakijażu. Choć na sztuczne rzęsy nie nakłada się tuszu należy je codziennie przemywać odpowiednim preparatem aby usunąć kurz i wszelkie zanieczyszczenia. Do przemywania oczu najlepszy będzie odpowiedni płyn do demakijażu lub delikatne mleczko do mycia dla niemowląt. Zła higiena może doprowadzić do rozwinięcia się infekcji bakteryjnej w okolicy oczu, która może skutkować zaczerwienieniem i stanem zapalnym.
Oczywiście rzęsy można przedłużać tylko w sytuacji gdy oczy są całkowicie zdrowe. Nie powinno się wykonywać tego zabiegu w czasie zapalenia spojówek i innych infekcji wirusowych.
Doskonałą alternatywą dla sztucznych rzęs jest tusz, który daje taki efekt.
Tusz z efektem sztucznych rzęs łączy w sobie właściwości tuszu mocno wydłużającego, podkręcającego i pogrubiającego. Jest bardzo trwały, nie kruszy się i nie skleja włosków. Specjalnie wyprofilowana szczoteczka unosi rzęsy i podkręca je. Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu przed nałożeniem tuszu warto podkręcić je przy pomocy zalotki.
Osoby, które nie lubią korzystać z zalotki mogą zdecydować się na lifting rzęs. Lifting daje bardzo trwały efekt, który utrzymuje się kilka tygodniu. naturalne włoski po zabiegu są doskonale podkręcone i pięknie się prezentują. Lifting dostępny jest w wielu salonach kosmetycznych w bardzo przystępnych cenach. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny a czas jego trwania wynosi zaledwie kilkadziesiąt minut.

www.alterstyl.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here