Najciekawszym sposobem na przejechanie się Ferrari jest wypad na tor wyścigowy, gdzie można spróbować swoich sił za kierownicą tego auta na idealnie dostosowanej nawierzchni. Jeśli myśli się o kupnie samochodu tej firmy, warto też udać się na jazdę próbną w salonie. Można się na nią umówić telefonicznie, mailowo lub indywidualnie.

Jazda za kierownicą Ferrari na profesjonalnym torze wyścigowym 

Wszyscy miłośnicy kultowej marki Ferrari mogą spróbować swoich możliwości za kierownicą tego auta na profesjonalnym torze wyścigowym. Uczestnicy mają do wyboru Ferrari 430, 430 Cabrio i Ferrari 458 Italia. W tych diabelnie szybkich pojazdach można osiągnąć maksymalną prędkość 350 km/h, a do 100 km/h przyspiesza się w niecałe 4 sekundy! Ciężko więc wymarzyć sobie lepszą rozrywkę na torze niż jazda Ferrari. Poznań, Warszawa, Białystok, Kraków i Wrocław to tylko niektóre z miast, gdzie jest realizowana ta atrakcja. Niezwykłe parametry tych samochodów sprawiają, że przejazd nimi na torze wyścigowym jest niezapomnianym doświadczeniem. Uczestnicy mają do wyboru nawierzchnię betonową, asfaltową lub złożoną z płyt betonowych.

Po przyjściu na tor otrzymuje się krótki wykład ze specyfiki jazdy tymi pojazdami oraz zachowania bezpieczeństwa na torze. Podczas jazdy na fotelu pasażera będzie siedział doświadczony kierowca, który spełni rolę instruktora. Uczestnik za kierownicą przejeżdża dwa długie okrążenia, po czym widzi czas, w jakim udało mu się je pokonać. Po skończonej atrakcji może zostać na torze do końca dnia i podziwiać inne przejazdy. Dla największych miłośników tej marki jest przewidziana jazda w zestawie, czyli uczestnik może wypróbować kilka modeli Ferrari, aby wybrać swój idealny pojazd.

Jazda testowa w salonie Ferrari

Gdy myśli się o kupnie Ferrari w niedługiej lub dalekiej przyszłości, można wybrać się do salonu tej marki w celu wykonania jazdy próbnej. Jest to świetna okazja do sprawdzenia możliwości swego wymarzonego modelu oraz sprawdzenia, czy to jest to auto odpowiadające wymaganiom. Dzięki jeździe testowej można ocenić wszystko to, czego nie ma w opisie samochodu, np. komfort jazdy lub odczucia związane z nagłym przyspieszeniem. Aby to zrobić, należy umówić się z salonem za pomocą rozmowy telefonicznej lub formularza na stronie internetowej. Można też udać się bezpośrednio do dealera. Pozwolenie na jazdę próbną mogą dostać wszyscy powyżej 18. roku życia z ważnym prawem jazdy i trzeźwym umysłem. Jazda trwa od 30 do 60 minut. Jest to równie dobry pomysł na prezent dla fana motoryzacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here