Mądry ten sportowy zegarek

Od poniedziałku do piątku praca za biurkiem, natomiast w weekend szaleństwo! Oddawanie się pasji, podróże, grillowanie pobyt na łonie natury. Ludzie wypoczywają na różne sposoby po całym roboczym tygodniu. Niektórzy swój wymarzony sposób na relaks upatrzyli sobie w sporcie, a mianowicie w triathlonie.

Satysfakcja gwarantowana

Triathlon zwany również trójbojem jest dyscypliną, w której zawodnik musi przepłynąć, przejechać na rowerze oraz przebiegnąć dany dystans. Dyscyplina niezwykle wymagająca, wyczerpująca, ale również i satysfakcjonująca. Rozwija naszą wytrzymałość oraz praktycznie wszystkie mięśnie.
Wymagająca dyscyplina wymaga również odpowiedniego sprzętu. Lekki rower, wygodne buty oraz co ciekawe zawodnik powinien mieć możliwość szybkiego przygotowania się do następnej dyscypliny. Czas na przebranie oraz przygotowanie sprzętu również wlicza się całkowity czas pokonania dystansu. Producenci dostrzegając ludzi uprawiających triathlon nie tylko profesjonalnie ale i amatorsko, zaczęli produkować smartwatche triathlonowe.

Smartwatch

Dużo wymagamy od siebie tak więc i smartwatch powinien mieć nam wiele do zaoferowania. Tak naprawdę czym powinny się wyróżniać smartwatche triathlonowe? Biorąc pod uwagę ich konstrukcje z pewnością musza być odporne na działanie wody i kurzu, czyli odznaczać się wodoodpornością oraz szczelnością przeciwpyłową. Odnośnie wykorzystanych materiałów musza być one nierdzewne. Cała konstrukcja zegarka musi być wytrzymała na uderzenia, zarysowania, a sam zegarek powinien być w miarę lekki i wygodny.
Odnośnie technologii zastosowanej w smatwatch’ach triathlonowych nafaszerowane są one elektroniką. Co znajdziemy wśród jego wyposażenia? Lokalizator GPS, który stał już się standardem w tego typu zegarkach. Następnie otwiera się długa lista dostępnych opcji wyposażenia jak wysokościomierz, pulsometr, system planujący trasę oraz licznik kalorii. Wśród ciekawych rozwiązań można nadmienić możliwość zliczania odległości oraz prędkości podczas pływania. Smartwatche triathlonowe posiadają również możliwość zapisywania oraz analizy wyników treningu. Ułatwia nam to dostrzeżenie słabszych elementów naszej aktywności, na której powinniśmy się skupić oraz dopracować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here