Twoje dziecko narzeka, że się nudzi i, że jego koledzy ciągle gdzieś wyjeżdżają? Zastanawiasz się jak zaaranżować czas takiemu młodemu globtroterowi? Może warto pomyśleć o wyjeździe na dzień atrakcji do parku wodnego? Aquaparki to atrakcja, która przez ostatnie lata zyskała wielu zwolenników.

Parki wodne to atrakcja nie tylko dla dziecka, bo w takich obiektach dorośli znajdą coś dla siebie. W naszym pięknym nadwiślanym kraju nie brakuje takiego rodzaju rozrywki. Nie wiesz, gdzie się znajdują? Nic się nie martw! Przygotowaliśmy listę najlepszych parków wodnej rozrywki!

1. Termy Bukovina

To znajdujące się w Bukowinie Tatrzańskiej baseny geotermalne i sauny. Znajdziemy tutaj masę atrakcji, do których z pewnością będziemy chcieli wrócić, o jakich atrakcjach mowa? Dzieci na pewno zainteresuje aquaareobik, który poprawi ich sprawność fizyczną i przyniesie dużo frajdy. Dla fanów nurkowania też znajdzie się tutaj coś specjalnego!

Kolejnym atutem tego miejsca są fińskie łaźnie, w których jednocześnie ochłodzimy nasze ciało i ogrzejemy. Termy zalewają nam również kabinę na podczerwień, która poprawi nasze samopoczucie i usprawni przemianę materii. Fani relaksu i ciszy mogą odpłynąć na podgrzewanych łóżkach, które, w rytm relaksującej muzyki, zabiorą nas do krainy Morfeusza!

2. Aquapark we Wrocławiu – rozrywka i fitness w jednym!

Wrocław to nie tylko miasto mostów, ale także strefa zabawy w wodzie! W tym miejscu dzieci będą jak szalone korzystać z kilkudziesięciu dostępnych zjeżdżalni, w czasie kiedy rodzice będą okupywać strefę fitness i SPA.

Elementem, na który warto zwrócić uwagę w tym miejscu na zjeżdżalnię multimedialną, która nie tylko zapewni nam rekreacje, ale także zabierze nas w świat multimediów, fundując przejażdżkę wśród efektów dźwiękowych, wizualnych oraz fonicnch. Będąc we wrocławskim Aquaparku, nie sposób nie skorzystać z ceremonii zapachowej!

3. Aquapark w mieście królów

Park wodnej rozrywki w Krakowie to świetne misje do aktywnego wypoczynku! Zadbasz tutaj o siebie, swoje zdrowie i odporność. Nie tylko Twoje dziecko znajdzie tutaj atrakcje dla siebie! Park wodny gości studentów, seniorów, a także niemowlęta. U nas złapiesz oddech w solankowym jacuzzi, skorzystasz z masaży, poprawisz krążenie krwi, a także świetnie się zabawisz! W krakowskim parku rozrywki znajdziesz tory do pływania miejsce na sporty wodne, a także sieć zjeżdżali, rwącą rzekę i wile innych rozrywek!

4. Postaw na mocne wrażenie na Warmii

Polecamy udać się do Term Warmińskich, gdzie styczność z nowoczesnością i estetyką poczujesz od razu! Na terenie obiektu znajdują się ogromne baseny dla dzieci, w których są tory dla statków, wodne grzyby, armaty wodne! Znajdziemy tam również piękny basen, z którego schodki poprowadzą nad od razu do jaskini! Koniecznie weź pod uwagę basen witalny, dzięki któremu odpoczniesz, inhalujesz się, a także poćwiczysz! Koniecznie zobacz leżanki podwodne, wodospad i dysze maskujące!

Pamiętaj jednak, że sam wybór odpowiedniego parku wodnego to tylko część zabawy! Najważniejsze jest wybranie stroju, który nie będzie krępował ruchów i razem z nami weźmie udział w niezliczonej ilości atrakcji!

Już dziś wejdź na Gwinner, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: czepki, okulary czy klamerki na nos. Oprócz akcesoriów dostarczamy szeroki wybór damskich strojów kąpielowych, dziecięce stroje dla chłopców i dziewczynek i kąpielówki dla mężczyzn.

Źródło zdjęć: pixabay.com, sklepgwinner.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here