Zdarzyć się może, że czeka nas nieoczekiwany wydatek, na który nie możemy z różnych przyczyn przeznaczyć naszego bieżącego dochodu. Takie sytuacje raz na jakiś czas zdarzają się każdemu z nas. Dodatkowy zastrzyk gotówki, choćby tej jedynie pożyczonej, potrafi skutecznie uratować nas przed opałami spowodowanymi brakiem pieniędzy w celu polepszenia własnej sytuacji. Pożyczki w nieoczekiwanych sytuacjach oferują liczne banki oraz instytucje parabankowe. Czy warto z nich korzystać? Oczywiście, że tak. Największą zaletą tych instytucji jest szybkość działania oraz udostępnianie pieniędzy w bardzo krótkim czasie.
Pożyczaj i oddawaj bez stresu.
Do wzięcia pożyczki na ostatnią chwilę potrzebny będzie nam oczywiście dowód osobisty. Wgląd w nasze dane osobowe jest podstawowym warunkiem, abyśmy mogli się o daną pożyczkę ubiegać. Rozmowy z konsultantami bankowymi przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Nawet, jeśli okazuje się, że w przeszłości bywały problemy ze spłatą wcześniejszych pożyczek, konsultant potrafi zrobić wiele, by mimo niektórych zgrzytów pożyczka została przyznana. Wielkość naszej pożyczki w dużej mierze zależeć będzie od tego, ile na co dzień zarabiamy. Zazwyczaj sprawdzane są nasze przychody z ostatniego półrocza. Jeśli są regularne – nasza szansa na otrzymanie pieniędzy jest wysoka. Przy wypełnianiu wniosku przedstawiciel banku sprawdza naszą wcześniejszą historię kredytową. Wszystkie formalności zajmują maksymalnie kilkanaście minut. Po przekazaniu wniosku do centralnych organów bankowych czekamy na orzeczenie decyzji. Jeśli jest ona pozytywna, pieniędzmi na naszym koncie cieszymy się jeszcze w tym samym dniu, gdy wypełniliśmy wszelkie wnioski.
Jak spłacać, by nie zwariować?
Przy wypełnianiu wniosku o pożyczkę przedstawiciel bankowy naturalnie pyta nas, jaka liczba rat na spłatę należności byłaby dla nas najbardziej dogodna. Wszystko zależy od naszych możliwości. Przed udaniem się do banku warto w domu na spokojnie przeanalizować całą sytuację, aby mieć pewność, że po odliczeniu kwoty raty do spłaty wystarczy nam na przyzwoite życie bez konieczności zaniżania poziomu i dodatkowego oszczędzania. Dzisiejsze pożyczki rozbija się na dużą ilość rat, dzięki czemu kwoty do comiesięcznej spłaty okazują się naprawdę niskie. 200 czy 300 złotych, odejmowane od wypłaty jeszcze nie zrobiły nikomu krzywdy, a przecież tak niskie kwoty można sobie dorobić na zasadzie dodatkowego zajęcia do stałego zarabiania. Plan spłaty pożyczki przyjdzie do nas w formie wydruku, dostarczony przez pocztę.

www.optimusplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here