Premixy w epapierosach

Premixy to temat dobrze znany doświadczonym użytkownikom e-papierosów. Osoby dopiero rozpoczynające regularne wapnowanie mogą mieć jednak problemy z wyborem odpowiedniego premixu oraz z jego właściwym stosowaniem. Tym bardziej że sklepowe półki uginają się pod wpływem ilości dostępnych produktów. Znajdziesz premixy o różnym składzie, aromacie, wywoływanych odczuciach, pojemności i innych parametrach. Poniżej przybliżamy ten temat oraz podpowiadamy czym warto kierować się w trakcie zakupu. 

Premixy – zdrowy zastępnik nikotyny

Premixy wykorzystywane są między innymi przez osoby, które pragną uwolnić się od przyjmowania niezdrowej dla organizmu nikotyny. Premixy to po prostu specjalne płyny, w których składzie znajduje się roślinna gliceryna oraz glikol. Obok nich obecny jest aromat pochodzący z wybranych grup produktów spożywczych. By premix nadawał się do spożycia, konieczne jest jego rozcieńczenie w odpowiednim środowisku. Osoby rezygnujące z nikotyny wybierają dedykowane do tego celu bazy. Pozostali mogą sięgać po tak zwane shoty nikotynowe. 

Wiele osób zadaje pytanie czym różni się premix od zwykłego liquidu. Różnica tkwi przede wszystkim w tym, że liquid jest płynem gotowym do użycia, w którego składzie może znajdować się nikotyna. Z tego powodu liquid aplikuje się wprost do pojemnika w e-papierosie, a następnie podgrzewa. Nie wymaga tym samym rozcieńczania z innymi płynami ani mieszania. Tymczasem premixy to po prostu półprodukty, do których spożycia konieczne jest ich odpowiednie przygotowanie. 

Jakie premixy do e-papierosów wybierać?

Przeglądając ofertę sklepów z e-papierosami, zauważysz produkty różnych marek. To właśnie producent odpowiedzialny za wytworzenie danego premixu jest głównym kryterium wyboru. Polecamy sięgać przede wszystkim po produkty pochodzące od uznanych i renomowanych dostawców, którzy gwarantują najwyższą jakość swoich wyrobów. 

Typowe opakowanie premixu może zawierać 30, 60 lub 120 ml. Inne objętości są w zasadzie nieobecne na polskim rynku. Wielkość należy dostosować do swoich nawyków, a przede wszystkim względem zamierzonej częstotliwości puszczania dymka. Osoby początkujące powinny wybrać kilka przykładowych premixów o odmiennym składzie i aromacie. Po przetestowaniu kilku produktów z pewnością znajdziesz ten, który najbardziej przypadnie Ci do gustu. 

Warto też poświęcić nieco uwagi dostępnym smakom premixów. Nie bez powodu najpopularniejsze są produkty o aromatach owocowych. Nie tylko dostarczają intensywnych wrażeń smakowych i zapachowych, ale również są najzdrowsze spośród wszystkich dostępnych. Zaletą premixów owocowych jest także duży wybór – znajdziesz zarówno smaki oparte na popularnych i często spożywanych owocach (jabłkowe, winogronowe) jak i te bardziej egzotyczne (aromat kiwi). Ich rozbudowaną ofertę znajdziesz w sklepie https://premixowo.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here