Nietuzinkowe inspiracje widoczne w kolekcjach płytek Cersanit

Producenci płytek z sezonu na sezon prześcigają się, żeby dostarczyć klientom coraz to nowych materiałów aranżacyjnych, które jak najlepiej wpisują się w nowoczesną stylistykę domów i mieszkań. Przykładem firmy, która czerpie inspiracje z cenionych od lat naturalnych materiałów jest marka Cersanit, która oferuje swoim klientom wysokiej jakości płytki stylizowane na beton, drewno czy kamień. W bogatej ofercie nie brakuje także motywów roślinnych oraz wzorów geometrycznych.

Jak zaaranżować mieszkanie z wykorzystaniem nowoczesnych płytek Cersanit?

Obecnie wygląd mieszkania i panujące trendy znacznie odbiegają od tego, co działo się w tematyce aranżacji wnętrz jeszcze kilka lat temu. Dziś stawia się przede wszystkim na prostotę, minimalizm, niekiedy utożsamiane także z chłodem i surowością aranżacji. Zmieniło się także postrzeganie niektórych materiałów aranżacyjnych. Jeszcze niedawno miejsce płytek było w kuchni czy w łazience. Teraz za sprawą bogatej oferty, jak choćby ta pochodząca od marki Cersanit – płytki wykorzystywane są także w przedpokoju, salonie, domowym gabinecie, a nawet sypialni. Wszystko bowiem zależy od indywidualnych pomysłów i możliwości architektonicznych danego pomieszczenia. Nowoczesne płytki pięknie prezentują się na podłodze (doskonale nadają się do wnętrz, gdzie zamontowane jest ogrzewanie podłogowe) i na ścianie. Możemy je także wykorzystać do zaaranżowania dekoracyjnej wnęki i zabudowy mebli lub sprzętów domowych.

 

Duże i jasne pomieszczenia dzięki płytkom marki Cersanit

Jeśli dysponujemy przestronnym, jasnym wnętrzem możemy zdecydować się na niemal każdą, nawet najbardziej ekscentryczną realizację projektu aranżacyjnego. Jeśli natomiast nie mamy aż takich możliwości, musimy odpowiednio dobrać płytki Cersanit (sprawdź dostępne kolekcje na https://plytki24.pl/cersanit/cat_3.html) oraz pozostałe materiały, aby podkreśliły one charakter danej przestrzeni i jednocześnie ukryły pewne mankamenty i niedoskonałości. W niewielkim pomieszczeniu najlepszą opcją są jasne delikatnie połyskliwe elementy, które będą doskonale odbijać światło, dzięki czemu wnętrze będzie wydawać się jasne i nieco większe niż w rzeczywistości. Na niewielkim fragmencie można też położyć mozaikę lub mały dekor z kontrastujących ze sobą heksagonów, co doda pomieszczeniu jeszcze bardziej oryginalnego charakteru. Przyda się tez odrobina koloru, który można wprowadzić np. w tekstylnych dodatkach czy akcesoriach, takich jak plakaty, grafiki, pudełka, doniczki itp. Wszystko to spowoduje, że nawet niepozorne wnętrze zyska zupełnie nowy, nieznany dotąd klimat, który z pewnością docenią wszyscy – i domownicy i ich goście.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here